Všetko pre školu v jednom modernom riešení.
Balík služieb spoločnosti Google na podporu tímovej spolupráce optimalizovaný pre vzdelávacie inštitúcie.

Gmail, Dokumenty, Kalendár, Videokonferencie, Google Učebňa a iné pre vašu školu úplne zadarmo.


Máme záujem
Plná slovenská lokalizácia

Navrhnuté Pre Vašu Školu


Alternative Text

Gmail

Vytvorte e-mailový systém (meno@vašaškola.sk) pre celú školu alebo univerzitu. Alebo si pomocou služby Gmail vymieňajte zabezpečené e-maily so svojimi triedami.
Viac informácií >

Alternative Text

Disk

Bezpečne ukladajte a organizujte úlohy, dokumenty alebo učebné osnovy a získajte k nim prístup z ľubovoľného zariadenia.

Viac informácií >

Alternative Text

Kalendár

Zdieľajte kalendáre alebo si vytvorte spoločný kalendár s členmi vašej triedy alebo inštitúcie, aby ste si ľahko udržali prehľad o rozvrhoch.

Viac informácií >

Alternative Text

Formuláre

Vytvárajte formuláre, kvízy a prieskumy na zhromažďovanie a analýzu odpovedí pomocou strojového učenia (umelej inteligencie).

Viac informácií >

Alternative Text

Jamboard

Znázorňujte a spolupracujte na interaktívnej obrazovke Jamboard. Otvorte svojim študentom nové spôsoby spolupráce.

Viac informácií >

Alternative Text

Webové stránky

Ľahko použiteľná webová aplikácia na vytváranie webových stránok, usporiadanie učebných osnov, kurzov, rozvoj zručností a kreativity študentov.

Viac informácií >

Alternative Text

Hangout Meet

Spojte sa so študentmi prostredníctvom zabezpečených videohovorov a správ, aby ste sa mohli učiť aj mimo školy.

Viac informácií >

Alternative Text

Skupiny

Vytvárajte a zúčastňujte sa diskusných fór na podporu komunikácie a konverzácie.

Alternative Text

Sejf

Pridávajte študentov, spravujte zariadenia a nakonfigurujte zabezpečenie a nastavenia, aby vaše údaje zostali v bezpečí.

Viac informácií >

funkcia pre školy

Google Učebňa


Vytvárajte úlohy, komunikujte so študentmi a posielajte spätnú väzbu z jedného miesta.

Alternative Text
Riešenie administratívnych úloh efektívnejšie

Vďaka jednoduchému nastaveniu a integrácii s balíkom Google Workspace pre vzdelávanie zjednodušuje správu úloh a zameriava sa na to, čo učitelia robia najlepšie: výučba.

Najlepšie riešenie pre riadenie výučby bez akýchkoľvek nákladov

Google Učebňa je pre školy bezplatná a je zahrnutá v registrácii do Google Workspace pre vzdelávanie. Tak ako všetky nástroje Google for education, aj Učebňa spĺňa vysoké štandardy zabezpečenia.

Pracujte kdekoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení

Pomocou Google Učebne sa môžu učitelia a študenti prihlásiť z ľubovoľného počítača alebo mobilného zariadenia, aby mali prístup k úlohám, učebným materiálom a spätnej väzbe.

Viac času na bohatšiu spätnú väzbu

Pedagógovia môžu sledovať progres žiakov a študentov, aby vedeli, kde a kedy poskytnúť ďalšiu spätnú väzbu. Vďaka zjednodušeným pracovným postupom sa môže viac energie sústrediť na to, aby sa študentom poskytovali konštruktívne, prispôsobené odporúčania.Dištančné vzdelávanie

Existuje niekoľko spôsobov, ako zapojiť študentov prostredníctvom vzdelávania na diaľku.


Možno aj vy patríte medzi učiteľov, ktorí v dnešnej situácii hľadajú možnosti ako komunikovať so svojimi študetmi prostredníctvom videokonferencie, ako spoločne pracovať na úlohách, ako ich na diaľku hodnotiť a ako čo najlepšie vytvoriť triedu vo virtuálnom svete. 
Práve na to slúžia bezplatné nástroje v balíku Google Workspace pre vzdelávanie, ktorého súčasťou je aj virtuálna Google Učebňa.

Vzdelávanie na diaľku môže v študentoch vyvolávať pocit izolácie. Ak sú nútení pozerať hodiny videií pred obrazovkou, môžu rýchlo stratiť pozornosť, záujem či dokonca preskočiť celú lekciu. Aby ste ich udržali v interakcii, otvorte online diskusie o tom, čo sa učia. Napríklad,  počas prednášky o počasí vyzvite študentov, aby pozastavili video a zapojili sa do živej diskusie v Učebni Google o poslednom výskyte búrky v určitej lokalite. Môžete použiť aj Komentáre v službe Dokumenty Google a Učebňu, aby ste so študentmi viedli obojsmernú diskusiu. Je to skvelá stratégia zapojiť ich, aj keď sa osobne nevidíte. 
Hodnotenia vám pomôžu zabezpečiť, aby študenti pokračovali v progrese aj mimo školy. Počas skupinovej výučby si overte, či rozumejú vaším úlohám, položením otázky v polovici hodiny a zobrazením výsledkov v reálnom čase. Môže vám to pomôcť pri zisťovaní „účasti“ počas vyúčby v online prostredí. Kvízy v službe Google Forms ponúkajú funkcie automatického triedenia, umožňujú vkladať videá, obrázky či ďalšie. Taktiež môžete priradiť hodnotené diskusie v Učebni Google a študenti môžu svoje vedomosti demonštrovať prostredníctvom projektových úloh,  prezentácií, dokumentov alebo stránok.  
Ak majú vaši študenti prístup k sieti Wi-Fi, môžete ich vidieť cez službu Google Meet. Túto platformu môžete použiť na vytvorenie videokonverzácií, ktoré umožnia študentom vzájomne sa zapájať a podporovať svojich spolužiakov, ktorí by mohli mať problémy s úlohami. Zapnite živé titulky, aby ste študentom pomohli sústrediť sa.  Pomocou schôdzok v kalendári sa študenti, ktorí potrebujú ďalšiu pomoc, môžu prihlásiť na individuálne stretnutie alebo konzultácie v malých skupinách. Z dôvodu prerušovaného alebo nedostatočného prístupu Wi-Fi sa nie všetci študenti môžu pripojiť k virtuálnej schôdzi súčasne. Vaša výučba bude pravdepodobne kombináciou živého videa a zdieľania záznamov z vašich hodín pre študentov, ktorí sa nemohli pripojiť. Našťastie, pokročilé funkcie v službe Hangouts Meet vám umožňujú jednoducho nahrávať hodiny, ktoré môžete zdieľať so študentmi.
Sociálne emocionálne vzdelávanie môže pokračovať aj počas vzdelávania na diaľku. Rovnako ako tu môžete pomocou služby Google Meet „byť“ pre svojich študentov a udržiavať kultúru svojej triedy, môžete študentom poskytnúť aj iné spôsoby, ako zdieľať svoje emócie, keď sú mimo školy. Pomocou formulárov Google môžete vytvárať príležitosti pre študentov, aby sa každý deň podelili o svoj aktuálny emocionálny stav. V rámci formulára môžu študenti požiadať o rozhovor s učiteľom, v prípade ak potrebujú ďalšiu podporu. Môžete tiež vytvoriť súkromný blog, ktorý študentom umožní premýšľať o týchto zážitkoch. 

Zvýšte produktivitu, spoluprácu a zmysluplnosť výučby

Google Učebňa bola vytvorená ruka v ruke s učiteľmi, aby pomohla organizovať každodenné úlohy, zlepšovať komunikáciu a podporovať spoluprácu.


Poskytnite lepšiu spätnú väzbu rýchlejšie pomocou komentárov

Uverejňujte a komentujte diskusie v triede

Distribujte učebné materiály a zdroje na stránke Učebňa

Spravujte študentov a učiteľov

Google Učebňa

Google Učebňa je ľahko použiteľný nástroj, ktorý pomáha učiteľom. S Učebňou môžu pedagógovia vytvárať triedy, distribuovať úlohy, hodnotiť a posielať spätnú väzbu a vidieť všetko na jednom mieste.


Pozrite si video
Alternative Text

Ako Chromebooky zefektívňujú výučbu

Funkcie Chromebooku, inšpirované spätnou väzbou od pedagógov sa neustále vyvíjajú, aby slúžili potrebám študentov aj pedagógov.

Ľahko zdieľajte medzi študentmi

Spustenie v priebehu niekoľkých sekúnd a pracuje aj v režime offline

Postavený pre odolnosť voči opotrebovaniu

Odomknite kreativitu pomocou aplikácií na učenie

Automatické aktualizácie s pripojením na internet

Viac informácií o chromebookoch

Alternative Text

Používateľov Google Workspace pre vzdelávanie

Používateľov Google Učebňa

Študentov používa Chromebook

Za licencie

VYSKÚŠAJTE GOOGLE WORKSPACE PRE VZDELÁVANIE SPOLU S NAMI.


Naša spoločnosť je certifikovaný Google Cloud Partner a ponúka kompletné
spektrum služieb pre váš plynulý prechod na moderný nástroj Google Workspace pre vzdelávanie.
Ak máte záujem o aplikácie Google Workspace alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.


Pomáhame slovenským školám v programe Grow with Google.


Začnime spolu