PREHĽAD FUKNCIÍ

Odvádzajte tú najlepšiu prácu pomocou jedinej sady nástrojov.


Služba Google Workspace výrazne uľahčuje spoluprácu.

Alternative Text

Spojenie a komunikácia

Rozhodujte sa rýchlejšie a spoločne s ostatnými.


V zdieľaných kalendároch uvidíte, keď sú ostatní k dispozícii a môžete plánovať stretnutia pomocou automatických e-mailových pozvánok.
Pomocou jediného kliknutia môžete zo svojho stretnutia na akomkoľvek počítači, tablete alebo telefóne s fotoaparátom zrealizovať videokonferenciu.
Zdieľajte svoju obrazovku a rozhodujte sa spoločne s tímom, nech ste kdekoľvek.

Gmail

Zabezpečený e-mail bez reklám pre vašu firmu

S Gmailom vám vďaka notifikáciám o nových správach v reálnom čase nič neunikne a vaše dôležité e-maily a dáta budú v bezpečí. Administrátori IT môžu centrálne spravovať účty pre celú organizáciu a rôzne zariadenia.

Získajte vlastný e-mail @ vašaspoločnosť

Kúpte všetkým svojim zamestnancom profesionálnu e-mailovú adresu vo vašej doméne, napríklad sandra@vašaspoločnosť alebo jan@vašaspoločnosť a budete tak na zákazníkov pôsobiť dôveryhodnejším dojmom. Tiež môžete vytvoriť skupinové e-mailové konferencie ako napríklad predaj@vašaspoločnosť.

Pracujte bez vyrušovania

Získajte prístup k e-mailom kedykoľvek, kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia - nie je potrebné ani pripojenie k internetu. Bez pripojenia môžete čítať a písať správy, ktoré budú pripravené na odoslanie, akonáhle budete opäť online.

Vylepšite e-mailovú konverzáciu chatom a videom

Niekedy je potrebné viac než len e-mail a v takýchto prípadoch sa môžete s kolegom pripojiť k videohovoru alebo chatu služby Google Meet priamo z doručenej pošty.

Alternative Text

Google AI

Gmail Smart Compose


Funkcia Smart Compose je poháňaná strojovým učením a počas písania ponúka návrhy.

Kalendár

Prepojené online kalendáre pre tímy

Venujte menej času plánovaniu a viac času samotnej práci. Vďaka kalendárom, ktoré môžete ľahko zdieľať a jednoducho prepojiť s Gmailom, Diskom, Kontaktami, Webmi aj videokonferenciou, vždy viete, čo vás práve čaká.

Chytré plánovanie stretnutí

Plánovanie stretnutí je hračka, keď môžete ľahko skontrolovať, kedy majú vaši kolegovia čas. A keď si necháte zobraziť ich kalendáre všetky naraz, nájdete voľný termín raz dva. Keď svoj kalendár zdieľate, môžete si vybrať, či sa majú ostatným zobrazovať podrobnosti o vašich udalostiach, alebo či majú len vidieť, kedy máte čas.

Prístup z notebooku, tabletu alebo telefónu

Svoje udalosti môžete pohodlne prezerať a upravovať aj vo svojom telefóne alebo tablete. Stačí používať naše optimalizované mobilné aplikácie alebo synchronizovať dáta s kalendárom integrovaným vo vašom telefóne.

Chat

Platforma na posielanie správ vybudovaná pre tímy

Služba Chat uľahčuje tímom spolupracovať na jednom mieste. Ponúka priame správy aj skupinové konverzácie, vďaka ktorým je komunikácia v tíme jednoduchá a efektívna. V Chate možno vďaka špeciálnym virtuálnym miestnostiam jednoducho sledovať postup projektov a plnenie jednotlivých úloh aj u dlhodobejších projektov. Služba aktuálne podporuje 28 jazykov a každá miestnosť môže mať až 8 000 členov.

Integrácia so službou Google Workspace

Služba Chat je zákazníkom Google workspace k dispozícii bez príplatku. Môžete v nej nahrávať súbory z Disku, spolupracovať na Dokumentoch, Tabuľkách alebo Prezentáciách, pripojiť sa k online schôdzkam v službe Google Meet alebo pomocou výkonného vyhľadávania Google vyhľadávať členov miestnosti, predchádzajúce konverzácie a zdieľané súbory. O zdieľanie súborov s vami a nových komentároch alebo požiadavkách na prístup k vašim dokumentom vás informuje robot Disku. Pomocou robota Meet možno ľahko plánovať stretnutia, pretože je integrovaný priamo s Kalendárom.

Špičkové zabezpečenie

Chat využíva ekosystém služby Google Workspace, ktorý stavia bezpečnosť na prvé miesto a ponúka firemné riešenie, ktoré je spoľahlivé a vyhovuje predpisom. Zahŕňa integrovanú podporu sejfov, takže administrátori môžu dáta Chatu archivovať, uchovávať, prehľadávať a exportovať. Chat má špičkové zabezpečenie na podnikovej úrovni, vrátane možnosti správy mobilných zariadení, jednotného prihlásenia (SSO), verifikácie v dvoch krokoch, nastavenie administrátora, plnenie legislatívnych požiadaviek a uchovávanie, blokovanie, vyhľadávanie a export dát sejfov.

Alternative Text

Pracujte spoloČne

Chat


Viac ľudí prináša tie najlepšie nápady. Spolupracujte a komunikujte spoločne na vašich projektoch.

Google Meet

Videohovory pre vašu firmu

Spojte sa s tímom odkiaľkoľvek. K videohovoru sa ľahko pripojíte a môžete sa stretávať bez nákladného cestovania.

Pozrite si našu ponuku spičkových Huddly kamier pre videokonferencie.

Technicky a organizačne dokonalé schôdzky

So službou Meet sa k pracovným videohovorom pripojíte úplne bez problémov. Jednoducho len nastavte schôdzku a pošlite odkaz. Nemusíte sa trápiť tým, či majú spolupracovníci, klienti alebo zákazníci správny účet alebo plugin. Vďaka rýchlemu a ľahko použiteľnému rozhraniu a chytrej správe účastníkov sú videohovory s viacerými účastníkmi úplná hračka.

Viac informácii o Google Meet nájdete tu.

Navrhnuté pre všetky typy firiem

Služba Meet je plne integrovaná do Google Workspace, takže sa k schôdzke môžete pripojiť priamo z udalosti v Kalendári alebo e-mailovej pozvánky. Všetky dôležité informácie o schôdzke máte po ruke, nech sa pripájate prostredníctvom počítača, telefónu alebo z konferenčnej miestnosti.

Pripájajte sa ku schôdzkam odkiaľkoľvek

Služba Meet ponúka špeciálne aplikácie pre iOS aj Android, ktoré vám zobrazia schôdzky na daný deň so všetkými dôležitými informáciami z Kalendára - pripojiť sa môžete jediným kliknutím. Google Workspace pre každú schôdzku vytvorí telefónne číslo, takže sa všetci môžu zúčastniť, aj keď sú niekde bez Wi-Fi alebo dátového pripojenia.

Podpora ďalších riešení pre schôdzky

Tímy, ktoré používajú službu Skype for Business alebo videokonferenčné systémy založené na štandardoch SIP a H.323 (napr. Polycom a Cisco) sa môžu k schôdzke Hangouts Meet ľahko pripojiť prostredníctvom platformy Pexip Infinity.

Pozrite si našu ponuku spičkových Huddly kamier pre videokonferencie.
Viac informácii o Google Meet nájdete tu.

VYSKÚŠAJTE GOOGLE WORKSPACE SPOLU S NAMI 30 DNÍ BEZPLATNE.


Naša spoločnosť je Google Cloud Partner a ponúka kompletné spektrum služieb pre váš plynulý prechod na moderný nástroj Google Workspace. Ak máte záujem o aplikácie Google Workspace alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať


Začnime spolu