PREHĽAD FUKNCIÍ

Odvádzajte tú najlepšiu prácu pomocou jedinej sady nástrojov.


Služba Google Workspace výrazne uľahčuje spoluprácu.

Alternative Text

TÍmová spolupráca

Spolupracujte v reálnom čase


Na dokumentoch, tabuľkách a prezentáciách môžete ľahko pracovať z akéhokoľvek zariadenia, aj keď práve nie ste online.
Na jednom dokumente môžete pracovať spoločne so svojimi kolegami alebo ľuďmi mimo vašu spoločnosť. Keď ostatní vykonávajú zmeny, priamo vidíte, ako píšu. Komunikovať spolu môžete prostredníctvom integrovaného chatu, prípadne môžete do dokumentu vkladať komentáre s otázkami.
Na dokumente môže pracovať súčasne viac ľudí a každá zmena sa automaticky ukladá.

Dokumenty

Textový procesor pre tímy

Vytvárať a upravovať dokumenty môžete priamo vo svojom prehliadači, nie je potrebný žiadny špecializovaný softvér. Na dokumente môže pracovať viac ľudí zároveň a každá zmena sa automaticky ukladá.

Komentáre, chat a úpravy v reálnom čase

Na jednom dokumente môžete pracovať spoločne so svojimi kolegami alebo ľuďmi mimo vašu spoločnosť. Keď ostatní vykonávajú zmeny, priamo vidíte, ako píšu. Komunikovať spolu môžete prostredníctvom integrovaného chatu, prípadne môžete do dokumentu vkladať komentáre s otázkami.

Poradí si so všetkými obľúbenými typmi súborov

Importované dokumenty môžete okamžite upravovať. To platí napríklad aj pre dokumenty Microsoft® Word, Excel, Powerpoint a súbory PDF. Svoju prácu potom môžete exportovať napr. vo formáte .docx, .xlsx, .pdf, .odt, .rtf, .txt alebo .html.

Neobmedzená história vykonaných zmien

Jednoducho môžete vyhľadávať zmeny, ktoré boli vo vašich dokumentoch vykonané a ktorékoľvek z nich vrátiť späť. Predchádzajúce verzie sú uložené natrvalo a nezapočítavajú sa do využitého miesta na Disku.

Alternative Text

Spolupráca

Google Dokumenty v reálnom čase


Tímy pracujú paralelne a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Tabuľky

Chytré a zabezpečené tabuľky pre spoluprácu v inovatívnych organizáciách

Tabuľky boli navrhnuté pre potreby dynamických organizácií. Funkcie umelej inteligencie umožňujú vychádzať pri dôležitých obchodných rozhodnutiach zo správneho zhodnotenia situácie na základe strojového spracovania dostupných dát. Vďaka cloudovej architektúre možno spolupracovať s kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Tabuľky sú kompatibilné s externými systémami, vrátane služby Microsoft Office, čo uľahčuje prácu s viacerými zdrojmi dát. Využívajú infraštruktúru spoločnosti Google, takže sa nemusíte obmedzovať v rozlete a vaše informácie sú stále v bezpečí.

Spolupráca a zdieľanie informácií

V Tabuľkách môžu tímy hladko spolupracovať, či už plánujete nejakú udalosť alebo zdieľate najnovšie údaje o tržbách. Ľahko môžete pridávať spolupracovníkov k projektom, zobrazovať si zmeny v reálnom čase, nechať si zasielať oznámenia o úpravách počas vašej neprítomnosti a chatovať s kolegami v jednom dokumente. Všetky zmeny sa pri písaní automaticky ukladajú. S offline prístupom možno vytvárať, zobrazovať a upravovať súbory kdekoľvek a kedykoľvek.

Rýchly prístup k štatistikám využívajúcim umelú inteligenciu Google

Tabuľky umožňujú prístup k užitočným štatistikám všetkým užívateľom v organizácii. Zobrazovanie relevantných vzorcov pri písaní šetrí čas a eliminuje chyby. Ešte ľahšie môžete s dátami pracovať pomocou tlačidla Preskúmať. Keď na neho kliknete, zobrazia sa vám trendy a prispôsobiteľné vizualizácie. Alebo do funkcie Preskúmať napíšte otázku a umelá inteligencia Google vám nájde odpoveď.

Bezproblémová práca v Tabuľkách aj Exceli

Tabuľky prinášajú úplne nový spôsob spolupráce, pri ktorej sa nemusíte obávať, či máte správnu verziu súboru a namiesto toho sa môžete zamerať na realizáciu skvelých nápadov. Bez problémov môžete pracovať na rôznych platformách, pretože Tabuľky sú kompatibilné so súbormi, ktoré používa Microsoft a funguje v nich veľa klávesových skratiek, na ktoré ste zvyknutí.

So zabezpečením na podnikovej úrovni budete mať svoje dáta pod kontrolou

V Tabuľkách je váš obsah neustále chránený jednou z najpokročilejších bezpečnostných infraštruktúr na svete. Môžete spravovať oprávnenia podľa prístupu na úrovni jednotlivca, skupiny alebo celej domény. U svojho obsahu môžete nastaviť dátum konca platnosti. U konkrétnych spolupracovníkov môžete zakázať možnosť sťahovať, kopírovať alebo tlačiť dokumenty. Citlivé údaje uchováte v bezpečí pomocou nastavenia ochrany pred únikom informácií.

Podrobnejšie štatistiky s dátami z viacerých zdrojov, napríklad služba BigQuery

Tabuľky ponúkajú všetky potrebné nástroje pre analýzu, vizualizáciu a maximálne využitie vašich dát. Spracovanie dát z viacerých zdrojov (súborov CSV, Excel alebo iných formátov) je možné pomocou ďalších API rozhraní a konektorov. Ak potrebujete podrobnejšiu analýzu, môžete tabuľky synchronizovať so službou BigQuery a využiť reálne dátové sady zo Štatistického úradu, Svetovej banky a ďalších organizácií.

Alternative Text

GSUITE machine learning

Umelá Inteligencia


Implementovaná umelá inteligencia v produktoch Google Workspace pomáha pracovať s údajmi a premieňať ich na informácie.

Ostatné aplikácie

Prezentácie

Krásne prezentácie vytvárané spoločne
Vytvárajte a upravujte dokonalé prezentácie vo svojom prehliadači a to bez akéhokoľvek softvéru. Na prezentácii môže pracovať niekoľko ľudí súčasne, takže už sa nemôže stať, že by niekto zbytočne márnil čas so starou verziou.

Weby

Vytvárajte pôsobivé stránky pre svoje tímy ľahko a rýchlo
Spolupracujte s kolegami na tvorbe pútavých a kvalitných webov pre váš tím, projekt alebo udalosť. Nemusíte byť dizajnér ani programátor a vaše weby budú napriek tomu vyzerať skvele na každej obrazovke - od počítača až po chytrý telefón.

AppSheet

Firemné aplikácie, ktoré vaša spoločnosť potrebuje, vytvorené vami
Vytvárajte si aplikácie, ktoré potrebujete, napríklad pre urýchlenie pracovných postupov alebo škálovanie interných operácií, v užívateľsky prístupnom vývojárskom prostredí služby Google Workspace.

Keep

Zaznamenávajte, čo je dôležité, a zvládnete toho viac
Pracujte systematicky. Zaznamenajte si inšpiráciu a úlohy ľahko a rýchlo. Spolupracujte na poznámkach s členmi tímu a nastavujte si pripomenutie, aby vám nič neušlo. Všetko sa vo vašich zariadeniach synchronizuje, takže nestratíte prehľad.

VYSKÚŠAJTE GOOGLE WORKSPACE SPOLU S NAMI 30 DNÍ BEZPLATNE.


Naša spoločnosť je Google Cloud Partner a ponúka kompletné spektrum služieb pre váš plynulý prechod na moderný nástroj Google Workspace. Ak máte záujem o aplikácie Google Workspace alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať


Začnime spolu