PREHĽAD FUKNCIÍ

Odvádzajte tú najlepšiu prácu pomocou jedinej sady nástrojov.


Služba Google Workspace výrazne uľahčuje spoluprácu.

Alternative Text

prístup a úložisko

Ukladajte a zdieľajte súbory v cloude.


Všetky vaše pracovné súbory na jednom mieste s bezpečným prístupom z počítača, telefónu alebo tabletu.
Ľahko pozvite ostatných, aby si zobrazili akýkoľvek súbor, stiahli ho alebo na ňom spolupracovali - e-mailové prílohy nie sú potrebné.
Aktualizácie súborov sa automaticky ukladajú na Disk, takže každý má vždy prístup k aktuálnej verzii.

Disk

Používajte, uchovávajte a zdieľajte svoje súbory na jednom zabezpečenom mieste

Uložte si čokoľvek a kľudne úplne všetko. Prístup k súborom máte kedykoľvek a kdekoľvek z počítača či mobilných zariadení. Môžete tiež ovládať ich zdieľanie.

Získajte toľko miesta, koľko len potrebujete

Verzia služby Business Standard a Business Plus poskytujú 2TB alebo 5TB úložisko (pre užívateľa), takže budete mať na svoje súbory vždy dostatok miesta. Vďaka centralizovanej správe, ochrane pred únikom informácií a Sejfu pre Disk môžete ľahko spravovať užívateľov a zdieľať súbory v súlade so všetkými predpismi ohľadom dát.

Nájdite to ešte skôr, ako začnete hľadať

Disk používa technológiu umelej inteligencie spoločnosti Google k tomu, aby v reálnom čase predvídala a zisťovala, čo je pre vás dôležité. Pomocou funkcií ako rýchly prístup a vylepšenia vyhľadávania na základe strojového učenia Disk rozozná dôležitý obsah, spolupracovníkov a udalosti. Na základe toho potom prepojí užívateľa so súbormi, ktoré by mohli vyžadovať jeho pozornosť.

Usporiadanie tímových súborov v zdieľanom priestore

Pomocou tímových diskov (Shared Folders) môžete uchovávať prácu svojho tímu na zabezpečenom, ľahko spravovateľnom a zdieľanom mieste. Súbory pridané na tímové disky vlastní celý tím spoločne, takže všetci majú stále prístup k aktuálnym verziám.

Prístup k súborom z počítača bez prehliadača

So Streamovaním z Disku máte prístup k svojim súborom priamo z počítača, ale zároveň vám nezaberajú všetok priestor na disku. Čakanie na synchronizáciu je kratšie a vy máte viac času na prácu.

Cloud Search

Potrebné informácie v správny čas

Využite možnosti Googlu a vyhľadávajte vo svojom firemnom obsahu v Google Workspace. So službou Google Cloud Search nájdete odpovede na svoje otázky a dostanete relevantné návrhy pri vyhľadávaní v službe Gmail, Disku, Dokumentoch, Tabuľkách, Prezentáciách, Kalendári a ďalších službách. Takáto pomoc sa vám môže hodiť každý deň.

To najlepšie z Vyhľadávania Google pre vašu firmu

Služba Cloud Search používa technológiu umelej inteligencie a ponúka porozumenie prirodzenému jazyku, okamžité predvídanie otázok, kontextové výsledky a ďalšie možnosti. Takú rýchlosť, spoľahlivosť a výkon vám môže poskytnúť jedine spoločnosť Google a to vo viac ako 100 jazykoch.

Zabezpečenie a ochrana súkromia podľa vašich potrieb

Výsledky vyhľadávania odrážajú meniace sa modely zabezpečenia vašej organizácie. Služba Cloud Search podporuje takmer okamžité aktualizácie skupinového prístupu, takže užívatelia vidia výsledky vyhľadávania len pre obsah, ku ktorému majú prístup.

VYSKÚŠAJTE GOOGLE WORKSPACE SPOLU S NAMI 30 DNÍ BEZPLATNE.


Naša spoločnosť je Google Cloud Partner a ponúka kompletné spektrum služieb pre váš plynulý prechod na moderný nástroj Google Workspace. Ak máte záujem o aplikácie Google Workspace alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať


Začnime spolu