Huddly IQ
Inteligentnejšie video.
Reálnejšie stretnutia.

150° širokouhlá optika | HD video 
Automatizované užívateľské skúsenosti

Viac informácií Kontaktujte nás

Alternative Text

GENIUS framing

Budúcnosť videokonferencií.


Kamery spoločnosti Huddly kombinujú hardvér, softvér a umelú inteligenciu, čím poskytujú úžasné zážitky zo stretnutí so širokoúhlým videom.

Huddly IQ
Ako kamera.
Ale inteligentnejšia.


Funkcie umelej inteligencie | Analytické funkcie

Viac informácií (PDF)
Alternative Text

AI podporovaná

konferenčná kamera

Huddly IQ kamera prináša zážitok z videokonferenčných stretnutí ako žiadna iná, so širokouhlým objektívom s uhlom 150 °, zabudovaným mikrofónovým poľom a priekopníckymi schopnosťami AI.

Alternative Text

Huddly GO
Malá kamera.
Veľké skúsenosti.


150° širokouhlý objektív | USB napájanie

Viac informácií (PDF)

Dokonalý obraz po celý čas.

S programom Genius Framing dokáže Huddly IQ rozpoznať ľudí vo svojom zornom poli, plynule ich priblížiť a orámovať ich. Týmto spôsobom majú účastníci na vzdialenom konci vždy najlepší výhľad bez ohľadu na to, ako sa ľudia nachádzajú v miestnosti. Rám sa nastaví automaticky, keď niekto vstúpi alebo opustí miestnosť a je ideálny pre videokonferenčné stretnutia s niekoľkými účastníkmi. Prechody sú plynulé a poskytujú úplne prirodzený zážitok zo stretnutia.


Pozrite si demo video
Alternative Text
Alternative Text

Mikrofón

Aby každý počul.
Nahlas a zreteľne.


Softvérové pole integrovaného mikrofónu spoločnosti Huddly IQ poskytuje optimálnu čistotu hlasu, čo zaisťuje, že budete počuť hlas každého.

Akákoľvek platforma.
Kdekoľvek.


Huddly IQ je napájaný z USB a je kompatibilný s akoukoľvek platformou. Je ideálny pre malé miestnosti, stredne veľké konferenčné miestnosti a otvorené priestory. Stačí ho zapojiť..

USB 3.0

Alternative Text
Alternative Text

Google.


150 ° širokouhlý Huddly GO je súčasťou súpravy Google Meet, sady štyroch najlepších komponentov v tejto triede, ktoré navzájom veľmi dobre spolupracujú, aby videokonferenie boli cenovo dostupné a prinášali užívateľom profesionále riešenie. Vďaka inteligentnému automatickému priblíženiu využíva služba Google Meet možnosti rozhrania AI na kamere, aby poskytovala špičkovú používateľskú skúsenosť vo svojej triede.

Google Hangouts Meet Hardware
Huddly Room Hangouts Meet HW

Ako vás vidí IQ

Huddly IQ

Zabudovaná AI technológia Huddly IQ umožňuje vidieť, porozumieť a reagovať na prostredie v reálnom čase. Huddly IQ odstraňuje potrebu ovládať kameru pomocou používateľského rozhrania inteligentnými novými spôsobmi.

POTREBUJETE VIAC INFORMÁCIÍ ?


Naša spoločnosť je autorizovaná pre predaj produktov spoločnosti Huddly.
Made by Norway


Kontaktujte nás