-

Bezplatné G Suite končí!
Google už nebude poskytovať bezplatné kancelárske cloudové riešenie G Suite, ale iba jeho platenú verziu.

Prejdite na platenú verziu Google Workspace


Ak nechcete prísť o túto službu musíte prejsť na platenú verziu Google Workspace, ktorá ponúka viac nástrojov a väčší priestor úložiska. Tento prechod môžete urobiť sami alebo za profesionálnej podpory Google partnera zo Slovenska, ktorým je Smartio.


BezplatnÉ Konzultácie

Čo to pre vás znamená?


G Suite si firmy obľúbili najmä preto, lebo mohli prevádzkovať e-maily na vlastnej doméne, čo vyznelo lepšie ako komunikácia cez gmail konto. Navyše, ak k tomu prirátame služby ako Disk, Dokumenty, Kalendár, atď. dostaneme šikovný office balíček, ktoré firmy s radosťou využívali.
G Suite fungoval celkom zdarma do určitého počtu užívateľov, čo pre menšie podniky plne postačovalo.

Od Google Apps cez G Suite až k Workspace

Google Workspace pôvodne začal pod názvom Google Apps ešte v roku 2006 a neskôr sa zmenil na dnes najčastejšie pomenovanie G Suite, až skončil na aktuálnej verzii  Workspace. Počas týchto rokov Google neustále prichádzal s novými nástrojmi, ktoré vám uľahčovali kancelársku i administratívnu prácu, a to bezplatne. 

Po viac ako 16 rokov sa rozhodol, že túto službu spoplatní, nakoľko počet užívateľov narástol a pre zachovanie vysokej kvality služieb už nedokáže prevádzkovať G Suite bezplatne.  

Ak ste si bezplatnú službu G Suite obľúbili a chcete ju naďalej využívať aj v jej platenej verzii Workspace, poponáhľajte sa, pretože čas na prechod sa kráti. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícií cez kontaktný formulár popr. telefonicky +421 905 643 270

Alternative Text

Čas sa kráti!
1. máj 2022

Prvým míľnikom pri zrušení bezplatnej služby G suite je dátum 1. máj 2022, do kedy vám Google umožňuje, aby ste si sami vybrali jeden z balíčkov Workspace, pričom ho budete mať ešte stále zadarmo do 1. júla 2022. Ak tak neurobíte, po tomto dátume sa iniciatívy chopí Google a vyberie za vás  balíček na základe vášho doterajšieho používania služby G Suite. Ak však nezadáte svoje fakturačné údaje do 1. júla 2022, vaše predplatné bude pozastavené.

Alternative Text

Čo sa stane, ak neprejdete na platenú verziu Workspace?
1. júl 2022

Ak do 1. júla 2022 neprejdete na jeden z platených balíčkov Workspace, Google vám obmedzí prístup k bezplatnej verzií G Suite. Zastaví vám využívanie nielen e-mailovej  schránky na vlastnej doméne, ale i iné funkcie.

Alternative Text

60 dní

Zároveň máte 60 dní na to, aby ste buď exportovali dáta z G Suite, alebo sa rozhodli pre jeden z balíčkov Workspace. Po uplynutí tejto doby vám Google zruší úplne konto na G Suite.

Alternative Text

Prejdite si možnosti riešenia ukončenia bezplatnej služby G Suite
s Google Partnerom zo Slovenska.


BezplatnÉ Konzultácie

Uľahčite si prechod s Google Partnerom

Nielenže získate profesionálnu podporu pri prechode na Workspace, ale aj zefektívnite firemné procesy a v neposlednom rade ušetríte čas i peniaze.

S nami získate navyše tieto výhody:

Podpora v rodnom jazyku

Všetko vybavíme za vás a celá komunikácia s Google prejde na nás

Mesačná faktúra za používanie Google Workspace od slovenskej spoločnosti

Garancia rovnakých cien za Google Workspace

Bezplatná analýza aktuálneho nastavenia vášho riešenia

Zľava pri upgrade na verziu Google Workspace

Kontaktujte nás pre viac informácií (+421 905 643 270)

Alternative Text

KTO JE VÁŠ GOOGLE PARTNER?


Naša spoločnosť Smartio je Google Cloud Partnerom, čo znamená, že s nami môžete získať oveľa viac podpory zo strany Google.
Zaviazali sme sa, že firmám (ako je aj vaša) budeme poskytovať podporu s Google produktami v lokálnom jazyku, podporu pri migráciách a implementácií funkcionalít, školení a informovaní o novinkách. Zároveň nás teší, že Google nám dôveruje a zvolil si nás za jedného z oficiálnych partnerov.

Idete s nami do toho?
Neváhajte a dohodnite si s nami konzultácie, kde bližšie rozoberieme výhody, ktoré plynú zo spolupráce s nami. Poprípade nás kontaktujte priamo na tel. čísle +421 905 643 270.


Chcem prechod so Smartiom